ویژگی ها
برای تولیدکنندگان و اپراتورهای ناوگان، ارزش به جای یک رتبه بندی ظرفیت واحد، در یکپارچگی قرار می گیرد. سازگاری باتری جهانی از بیش از یک برنامه فریم هواپیما پشتیبانی می کند. پیشرفته BMS 2.0 در حال حاضر با BOYING، VK، و JIYI هماهنگ شده است، که کار پروتکل اضافی را در پشته پرواز محدود می کند. نظارت از راه دور توسط رایانه شخصی یا برنامه به کارکنان تعمیر و نگهداری دید مشترکی از وضعیت بسته می دهد. پورت متعادل شارژ و بالانس را روی تجهیزات استانداردی که قبلاً در کارگاه استفاده شده است ادامه می دهد.
| ظرفیت اسمی | 35 آه |
| ولتاژ اسمی | 45.6V |
| پیکربندی | 12S |
| امتیاز دهید | 2C/10C/25C |
| قدرت | 1596 وات ساعت |
| اندازه (mm±5%) | 110*170*240 میلی متر |
| وزن (g±5%) | 7260g |


مدل های مرجع
| ظرفیت | سری | ولتاژ (V) | اندازه | اوج تخلیه |
|
16 آه |
12S |
44.4V |
90*160*220 میلی متر |
25C |
|
17 آه |
12S |
44.4V |
91*163*218 میلی متر |
10C |
|
18 آه |
12S |
44.4V |
110*168*243 میلی متر |
25C |
|
22 آه |
12S |
44.4V |
110*168*243 میلی متر |
25C |
|
18 آه |
14S |
51.8V |
110*168*243 میلی متر |
25C |
|
22 آه |
14S |
51.8V |
110*170*240 میلی متر |
25C |
|
22 آه |
6S |
22.8V |
92*73*227 میلی متر |
25C |
|
22 آه |
12S |
45.6V |
110*168*243 میلی متر |
25C |
|
28 آه |
14S |
53.2V |
110*168*285 میلی متر |
15C |
|
22 آه |
14S |
53.2V |
110*168*243 میلی متر |
25C |
|
25 آه |
14S |
51.8V |
110*170*240 میلی متر |
25C |
|
28 آه |
14S |
51.8V |
110*168*285 میلی متر |
15C |
|
30 آه |
12S |
44.4V |
110*168*243 میلی متر |
10C |
|
32 آه |
14S |
51.8V |
110*168*243 میلی متر |
5C |
|
35 آه |
14S |
51.8V |
110*170*240 میلی متر |
5C |
سناریوهای کاربردی




سوالات متداول
قیمت چگونه محاسبه می شود؟
قیمت به ظرفیت، مقدار سفارش، سفارشی سازی کانکتور یا مسکن و مدت معامله بستگی دارد.
آیا حجم بیشتر سالانه قیمت واحد را کاهش می دهد؟
حجم OEM و توزیع کننده را می توان بر اساس یک ردیف نقل قول کرد.
چه بررسی های کیفیت قبل از حمل و نقل تکمیل می شود؟
هر بسته قبل از بسته بندی از نظر ولتاژ، درجه ظرفیت، عایق و عملکرد BMS بررسی می شود.
مدت زمان گارانتی چقدر است؟
مدت گارانتی در قیمت و برچسب تعیین شده برای محصول تایید شده ذکر شده است. این عیوب تولید در شرایط استفاده معمولی از پهپاد و شرایط شارژ تایید شده را پوشش می دهد. استفاده نادرست، بیش از-جریان، آسیب فیزیکی و باز کردن غیرمجاز مستثنی هستند.
آیا می توانید از ممیزی کیفیت خریدار پشتیبانی کنید؟
بله تولیدکنندگان و توزیع کنندگان بزرگ ممکن است جریان فرآیند، نقاط بازرسی و روش ردیابی را با توافق بررسی کنند. شماره سریال بسته را به ظرفیت و تعداد تولید آن مرتبط می کند. محدوده حسابرسی قبل از بازدید ثابت می شود.
تگ های محبوب: باتری پهپاد هوشمند 12s 35000mah، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه باتری پهپاد هوشمند 12s 35000mah چین








